Дивовижне життя капелюшок

Головні убори, прикрашені морськими мушлями, штучними квітами, грошовими купюрами та навіть макетами людських зубів. У Полтавському літературно-меморіальному музеї Короленка відкрили виставку «Дивовижне життя капелюшок». Чудернацькі капелюхи змайстрували третьокласники Полтавської гімназії №33 та їхні батьки.

Створити виставку «Дивовижне життя капелюшок» – ідея класної керівниці 3-Б класу Полтавської гімназії №33. Адже, вважає педагог, така творча робота не тільки об'єднує батьків та дітей, але й вчить не боятись креативити та створювати неповторні вироби. Тож виставка – виклик буденності. А бажання її організувати виникло спонтано.

Лілія Телеп, вчитель Полтавської гімназії №33

- Я їхала у тролейбусі рано на роботу, побачила таку замучену, невеселу жінку. Чогось я одразу уявила її у капелюшку, з манікюром, у гарному модельному взутті.

І батьки, і діти готувались кілька місяців. Всього створили 120 капелюшків. До виставкової зали музею потрапили найоригінальніші. Умови для творчості були такі: не повторювати ескізи з інтернету та вигадати не лише капелюшок, а цілісний фантастичний образ.

Тетяна Кобиляшна, мама школярки

- В цю виставку ми, батьки, вклали любов, терпіння, ці виставки дуже зближують.

Виставка працюватиме під час шкільних канікул до 20-го січня. 

Людмила Вітенко, науковий співробітник Полтавського літературно-меморіального музею В.Короленка

- Ця виставка для дітей точно буде цікавою, вони зможуть її довго розглядати, приміряти капелюшки.

Для поціновувачів творчості школярі та педагоги підготували невеликий мистецький вечір.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію