Як зменшити рівень стресу

2020-й тільки розпочався, а стресових ситуацій вже трапилося немало. Тому WebMD підготував декілька простих порад, які допоможуть почуватися краще.

Підіймайтеся по сходах. Коли ви роздратовані або хвилюєтесь, доволі просто заспокоїтися за допомогою цукерки, сигарети або ще одної чашки кави. Наступного разу спробуйте інше – пройдіться по сходах або ж прогуляйтеся хоча б 10 хвилин. Це допоможе урівноважити себе.

Не їжте солодкого. Багато людей люблять заїдати стрес солодким. Але ефект від цього недовгий, та ще й з наслідками для здоров’я і фігури. Тому відставте улюблену шоколадку і візьміть яблуко або ж просто глибоко вдихність 10 разів.

Спіть. Хочете позбутися мішків під очима? Спіть. Людям потрібно 7-8 годин для того, щоб відновитися і зменшити свій рівень стресу. Не можете заснути? Не тренуйтеся за 2 години до сну. Приберіть гаджети подалі від ліжка. Якщо це не спрацьовує, проконсультуйтеся з лікарем.

Вирвіться зі своєї рутини. Ви можете просто оновити чи змінити стрижку, вигуляти собаку в іншому парку. Це допоможе покращити настрій.

Проконсультуйтеся з лікарем. Тривалі проблеми зі здоров'ям можуть втомити вас. Не займайтеся самолікуванням і дозвольте професіоналам вам допомогти.

Знайдіть поживу для розуму. Слухайте подкасти, розв’язуйте кросворди, знайдіть своє хобі. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію