Держслужба зайнятості запустила освітній портал для шукачів та роботодавців

Державна служба зайнятості України запустила новий сервіс, призначений для громадян, роботодавців та працівників служби, повідомляється на сайті служби зайнятості.

Пише Інтерфакс-Україна.

"Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання", - заявила директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

Портал дасть змогу користувачам розвинути навички, затребувані на ринку праці, отримувати актуальну інформацію про пошук роботи і підбір персоналу, навчитися складати резюме сучасного формату й підготуватися до співбесіди з роботодавцем. Також на порталі будуть доступні освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводять центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. На сайті також вводитимуть нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями. Більшість матеріалів розміщуватимуть у відеоформаті.

"Портал допоможе реалізувати найважливіше для служби завдання – знайти достойну роботу кожному українцеві та кваліфікований персонал кожному роботодавцеві", - наголосила Макогон.

Освітній портал державної служби зайнятості було розроблено в рамках Програми діяльності Кабінету Міністрів України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію