У Полтаві продовжують фіксувати випадки захворювань на кір

З початку грудня епідеміологи фіксують зростання захворюваності на кір. Полтава на сьогодні лідирує в області за кількістю хворих.

Про це повідомляє Полтавська міська рада.

В одній із полтавських шкіл було зафіксовано уже 3 випадки кору. Учні, що захворіли на цю недугу не були вакцинованими.

У зв`язку з такою ситуацією, Департамент охорони здоров`я та соціального розвитку звертається до містян із проханням зробити щеплення тим, у кого його немає, адже це єдиний спосіб вберегтися від кору.

«Медики повинні реагувати блискавично, щоб була можливість проводити роботу з контактними особами. Також акцент робимо на тих дітях, які не отримали щеплення. Саме через відсутність вакцинації є ризики виникнення спалахів кору. Тому підключаємо управління освіти, щоб разом уточнити дані про тих дітей, які не мають щеплень»,— зазначила заступник начальника управління охорони здоров`я з реформування Вікторія Лоза під час спільної наради у новоствореному Департаменті медиків з освітянами.

Вона також додала, що списки дітей, які не мають щеплення від кору або мають лише одну дозу наразі будуть уточнені. Це дасть змогу не випустити з поля зору жодну дитину без щеплення. Також необхідно більш активно працювати з батьками, щоб донести інформацію про те, наскільки небезпечний кір і головне - що захистити від цієї недуги може тільки вакцинація, — зазначила посадовиця.

Довідково: протягом минулого року у Полтаві на кір захворіли 117 дорослих та 48 дітей.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію