Партія соціалістів таки проходить у парламент: усі рейтинги, які друкують різні соціологічні служби, – неправдиві, вважає другий номер виборчого списку соцпартії Василь Цушко

За даними кандидата в депутати, його політична сила набере 5,64 відсотка голосів виборців. Про це він заявив сьогодні у Полтаві на прес-конференції.

Соціалісти пройдуть до парламенту шостого скликання, не дивлячись на небажання тих, хто панічно боїться соціальних ініціатив СПУ, вважає Василь Цушко.

На його думку, коаліція у майбутньому парламенті може бути лише між ними, комуністами та регіоналами. Формат БЮТ + «Наша Україна-Народна Самоборона» є неможливим, адже в цих партіях є з десяток претендентів на посади прем'єра та спікера. Василь Цушко вважає, що вибори є вотумом довіри Ющенко і Тимошенко, або коаліції, адже в державі немає опозиції, а є двовладдя.

На думку Василя Цушка, краще б коаліція пішла на вибори єдиним блоком, але цьому завадили амбіції політиків, в тому числі – і з числа коаліціянтів. Основною з законотворчих ідей соціалістів є децентралізація влади, вона повинна належати місцевим та районним радам. Він також є прихильником мораторію на продаж землі до 1 січня 2008 року і переконаний, що продаж цих ресурсів треба дуже ретельно оформити законодавчо, інакше селяни дуже ризикують.

Стрічка новин