Подарунки для дитячого відділення психлікарні

Столи, стільці, електрочайники та пилесмок передали дитячому віділенню Полтавської обласної психіатричної лікарні. Гроші на побутову техніку та меблі волонтери зібрали 25-го грудня, під час благодійного різдвяного ярмарку в Полтаві. Також пацієнтам відділення купили солодощі.

Волонтери вносять подарунки, які привезли у дитяче відділення обласної психіатричної лікарні.

Владислава Тищенко, зав.дит.відділенням Полтавської обл.психіатричної лікарні ім.Мальцева

- Сьогодні до нас завітали представники Ради Євангельських протестанських церков Полтавської області та громадської організації «Університет повноцінного життя». Перед Новим роком представники організації зателефонували до нас й запитали, чого ми потребуємо у нашому відділенні. Ми попросили їх допомогти нам з придбанням стільців, столів, побутової техніки.

Марина Слинько, голова ГО «Університет повноцінного життя» 

- Ми передали два столи для відвідувань, чотири стільці, три банки фарби. Також дитячі солодкі подаруночки до Різдва та новорічних свят. Й пилесмок та два чайники.

Священник Михайло Роман каже: на подарунки гроші збирали на благодійному різдвяному ярмарку, який відбувся у Полтаві 25-го грудня 2019-го року.

Михайло Роман, голова Ради Євангельських протестантських церков Полтавщини

- Були зібрані кошти у сумі 6650 гривень. Плюс ще небайдужі люди долучилися. Загалом ми зібрали 10450 гривень на подарунки, які сьогодні ми люб’язно представили й хочемо надати для цього відділення психічної лікарні Мальцева.

Владислава Тищенко, зав.дит.відділенням Полтавської обл.психіатричної лікарні ім.Мальцева

- Так як зараз дуже складний час, й нам особливо ніхто не допомагає у цьому, й ми щиро вдячні за таку допомогу, за чуйність. Так як перебування у психіатричній лікарні – це є важким випробуванням для будь-якої людини, а особливо для дитини.

Нагадаємо, 25-го грудня минулого року в Полтаві вдруге відбувся благодійний різдвяний ярмарок, на якому волонтери збирали гроші для подарунків дітям, які мають онкозахворювання та нервові розлади. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію