На Полтавщині реалізували 92 546 новорічних ялинок

У лісогосподарських підприємствах області підбивають підсумки передноворічної ялинкової кампанії. Вона була вдалою для лісівників Полтавщини.

Напередодні свят вдалося реалізувати 92 546 штук новорічних ялинок на суму понад 5 млн грн. Про це повідомили в Полтавському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Такий попит на хвойні красуні від полтавських лісівників є традиційним. Адже всі деревця екологічно чисті, заготовлені на спеціальних плантаціях або під час важливого лісогосподарського заходу - освітлення - важливого виду рубки для майбутніх деревостанів у хвойних молодняках лісових культур до 10 річного віку. Тож ніякої шкоди лісовим насадженням у період ялинкової кампанії не завдали.

Працівники лісових господарств області підготували для населення достатню кількість новорічних дерев. Для цього у лісництвах організували пункти продажу ялинок. Вся продукція дбайливо доглянута спеціалістами, тому покупці отримали якісний, екологічно чистий та естетично бездоганний товар. Крім того, ціна на новорічне дерево залишалася доступною для населення і ялинку можна було придбати від 54 гривень.

Найбільше хвойних красунь продали в ДП «Миргородський лісгосп» - 21,7 тисяч та ДП «Полтавський лісгосп» - 17,1 тисячі дерев.

У передноворічний період державна лісова охорона проводила посилений нагляд за хвойними молодняками, аби вберегти ліси від незаконних рубок. Провели 458 рейдів лісовими масивами. Під час патрулювання склали 14 протоколів на любителів незаконного способу придбання новорічної ялинки. А також наклали штрафи на суму 7140 гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію