В Україні 9 січня оголошено днем жалоби

Президент Володимир Зеленський оголосив 9 січня днем жалоби за жертвами катастрофи літака МАУ в Тегерані (Іран).

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про оголошення 9 січня днем жалоби у зв’язку з катастрофою українського лайнера МАУ в Тегерані. Указом передбачається 9 січня на всій території України приспустити державні прапори на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій. Також постановляється скасувати розважально-концертні заходи, внести відповідні зміни до програм теле- і радіопередач.

Президент України Володимир Зеленський звернувся до громадян у зв’язку з катастрофою літака МАУ Boeing 737  у Тегерані (Іран) 8 січня.

Нагадаємо, вранці 8 січня в Тегерані незабаром після зльоту через технічні неполадки розбився літак Boeing 737 Міжнародних авіаліній України. Внаслідок катастрофи загинули 176 людей, серед них 11 українців.  Літак Міністерства оборони України з групою експертів вилетів до Ірану. Авіакомпанія МАУ ухвалила рішення щодо призупинення виконання власних рейсів до Тегерана на невизначений термін. Крім того, у зв’язку з авіакатастрофою в Україні перевірять всі пасажирські борти.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію