Оповідання Ганса Андерсена із новим фіналом

Полтавські волонтери, віряни протестантської церкви «Слово життя» поставили виставу для дітей за мотивами казки датського літератора «Дівчинка із сірниками». Два безкоштовні спектаклі показали у переддень Різдва за старим стилем у Палаці культури залізничників.

Оригінальне оповідання датського казкаря насправді завершується доволі сумно - головна героїня замерзає. Тому полтавські аматори адаптували твір, додавши оптимістичний фінал. При цьому основні цінності та мораль спектаклю лишились незмінними. 

Валерія Охріменко, виконавиця головної ролі

- Вистава розповідає про дітей, які вміють дружити, і допомагають один одному в будь-якій ситуації.

Волонтери-християни готували спектакль майже рік. Складали сценарій, вчили ролі, записували фонограму, залучали хореографів. Вистави безкоштовні. Їх запланували дві в один день. Всього їх відвідали 600 дітей. 

Наталія Охріменко, організаторка благодійної вистави

- Для мене Різдво – найсімейніше, найтепліше свято. І, звичайно, в цей день хочеться якомога більше проводити час з своїми дітьми, своєю родиною. І я впевнена, це захід і сприяє такому згуртовуванню родини.

Подібні заходи проводять щороку. Це вже - вдесяте. До того ж по особистим запрошенням малюки отримали й пакунки із цукерками.

Володимир Коршун, пастор християнської церкви «Слово життя»

- Місяць тому, на початку січня, ми запустили сайт, який має назву «Різдво для дітей». На цьому сайті кожен міг зареєструватися, з ними зв’язувались координатори та давали особисті запрошення. 

Володимир Коршун додав - мріють робити масштабніші свята для мешканців міста, тож - відкриті для співпраці. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію