У дві полтавські школи потрібні директори

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

Оголосили конкурс на заміщення посади директора.

Управліня освіти освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Полтава в таких закладах загальної середньої освіти:

Умови оплати праці. Місячна заробітна плата встановлюється у розмірі від 4956,00 грн (у т.ч. підвищення до посадового окладу – 10 %, вислуга років –  від 10 %, надбавка  за престижність праці – від 10 %, надбавка за складність та напруженість –     від 10 %).

Кваліфікаційні вимоги. Посаду керівника закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан, що  дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та/або копії):

– заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

– документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

– автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

– документ про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

– трудова книжка чи інші документи, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

– медична довідка про проходження обов’язкового психіатричного огляду;

– довідка про відсутність судимості;

– мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Копії документів (крім копії паспорта) засвідчуються за місцем роботи претендента. Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, може подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк. Документи подаються до управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради за адресою:  вул. Соборності, 36, м. Полтава, каб.26а.

Останній день прийому документів – 24.01.2020.

Уповноважена особа, яка приймає документи від кандидатів – головний спеціаліст відділу загальної середньої, спеціальної, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти та соціального захисту управління освіти Завгородня Тетяна Миколаївна (е-mail: poltosvita@osvitapoltava.gov.ua, тел. 60-95-10).

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію