Відкриття нових спортивних майданчиків

Ми вже розповідали, що у рамках президентської програми «Доступна медицина» у селі Дмитрівка Кременчуцького району відбулося відкриття нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Ще одним передноворічним подарунком стала здача в експлуатацію міні - футбольного поля зі штучним покриттям та антивандального спортивного майданчика.

Нові спортивні об’єкти відкрили на території Дмитрівської середньої загальноосвітньої школи. Зараз тут навчається 209 учнів, для яких це справжній подарунок, створення комфортних умов для заняття фізичною культурою та спортом.

Віктор Брижань, директор Дмитрівської ЗОШ

- Діти з великим задоволенням ідуть сюди, навіть ті хто неохоче йшов на заняття, на уроки фізкультури зараз з задоволенням бігають, грають. А вчителю дуже приємно проводити такі уроки коли є на чому і є з ким. 

Ці спортивні майданчики збудовані за рахунок співфінансування коштами обласної ради, Дмитрівської сільради, групи компаній  Ferrexpo.

Валерій Прядко, депутат обласної ради

- Відкрили футбольний майданчик, де чудова футбольна команда за яку я ще грав навчаючись в школі. Потім в інституті приїздив на чемпіонат області, чудовий антивандальний майданчик , депутати- колеги з Горішніх Плавнів допомогли, дитячий майданчик для садочка.

Наразі Дмитрівка відрізняється від багатьох інших сіл кращим благоустроєм насамперед завдяки соціально - відповідальним партнерам групі компаній Ferrexpo говорить сільський голова.

Антоніна Прядко, Дмитрівський сільський голова

- На нашій території працюють два гірничо – збагачувальних комбінати, які сплачують нам орендну плату за землю яку взяли для розвитку своїх підприємств. Щороку ми з ними підписуємо календарний графік виділення коштів на цільовий фонд це 4 -5 мільйонів гривень на рік. За рахунок яких ми розвиваємося, ремонтуємося, будуємося. 

І справді, Дмитрівка розвивається, тут щороку збільшується кількість дітей, працюють сучасні школи та садочок,  селяни отримують якісні медичні та освітні послуги. 

Валерій Прядко, депутат обласної ради

- Я дуже переживаю за долю свого села, просто як мешканець, соціал – демократ. Тому що село – це основа нашої країни, і напередодні свят дуже хотів привітати односельців з гарним завершенням року і дай боже, щоб 2020 рік був для моєї Дмитрівки лише класним, успішним і насиченим не меншими подіями ніж кінець 19 року.

А ще в Дмитрівці сподіваються що в майбутньому за допомогою  зокрема й коштів обласної влади буде ведено в експлуатацію і довгобуд - спортивно - оздоровчий комплекс.       

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію