Замінування полтавських вокзалів

Протягом минулого року до поліції Полтавщини надійшло близько двадцяти повідомлень про замінування різноманітних об’єктів на території області. Зокрема в Горішніх Плавнях, Полтаві, Кременчуці, Лубенському районі. За повідомленням Головного управління Нацполіції практично всі телефонні зловмисники, які перебували на території області встановлені, по окремим з них вже є вироки суду. З першого січня за неправдиві повідомлення про загрозу безпеці громадян окрім кримінальної відповідальності у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з 1 січня передбачається ще й додаткове покарання у вигляді конфіскації майна. Але й це не лякає псевдо мінерів. Сьогодні близько восьмої ранку до поліції Полтави зателефонував анонім, який повідомив про замінування залізничного вокзалу «Полтава Південна».  

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- Одразу дана подія була зареєстрована до єдиного обліку, була направлена слідчо – оперативна група, вибухотехнічний підрозділ і кінологічна служба, патрульна поліція, які ретельно обстежили  об’єкт. На щастя жодних небезпечних предметів не виявлено. Паралельно поки перевіряли вибухотехніки Південний вокзал оперативники одразу розпочали пошук особи, яка надала хибний дзвінок . За пів години було встановлене імовірне місце перебування особи. Ця особа перебувала в одному з потягів в процесі руху. Оперативники Київського підрозділу поліції отримали інформацію що дана особа може перебувати на під’їзді до Київського залізничного вокзалу. Було залучено працівників патрульної поліції, слідчо – оперативну групу. Вже на Київському вокзалі в одному з потягів був виявлений цей чоловік, який перебував в стані попередньо алкогольного сп’яніння. Вів себе агресивно, не зовсім адекватно, він був знятий з потяга.

За словами Юрія Сулаєва зараз з псевдомінером проводяться відповідні слідчі дії. На Київському залізничному вокзалі працювали вибухотехніки, працівники кінологічної служби. Вони ретельно обстежили прилеглу територію та територію самого вокзалу. Там теж жодних небезпечних предметів не виявлено. І вже за годину як ми пересвідчилися  вокзал працював в штатному режимі. Загалом з початку нового року це вже друге повідомлення про замінування у Полтаві. Так, днем раніше - третього січня до поліції надійшло повідомлення від працівників Автовокзалу. 

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- Які повідомили, що до них підійшов чоловік і надав інформацію, що начебто він чув від одного з відвідувачів вокзалу що той збирається підірвати автовокзал.

Центральний автовокзал Полтави теж повністю відпрацювали вибухотехніки та кінологи, не виявивши ніяких небезпечних предметів. За даним фактом ще тривають перевірки. 

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- Ми звертаємося до мешканців Полтави, області та гостей міста бути розважливими не порушувати закон оскільки за це передбачена не лише кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі до 6 років, а якщо повторно до 8 років із конфіскацією майна.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію