Річниця Полтавського аматорського театру «Малафея»

Полтавський аматорський театр «Малафея» свою першу річницю відзначив святковою концертною програмою в Міському будинку культури. В гості артисти запросили своїх найкращих друзів, які підтримували їх протягом року та надихали на творчість.

Святковий концерт складався з уривків улюблених вистав «Ніч перед Різдвом», «Лісова пісня», «Звідки беруться діти», «Утоплена», «Дракула» та інших сюрпризів. Аматори представили нові хореографічні композиції та презентували фільм про життя, закулісся і повсякденне життя акторів. 

Людмила Вітенко, організатор і сценарист аматорського театру «Малафея»

- Сьогодні в складі нашого театру близько 40 учасників і жоден з них не є професійним актором. У нас немає режисера, сценариста всі аматори, які працюють в абсолютно різних галузях, але свій вільний час витрачають, щоб займатися театральним мистецтвом і отримують від цього задоволення. Ніякої  матеріальної винагороди від цього не мають, але моральне задоволення компенсує все.

Театр ми створили разом для власного задоволення від творчості та відпочинку, але коли відчуваєш й щиру підтримку глядачів це справжня радість говорять актори. Один з них - В’ячеслав Лесик в повсякденному житті програміст айтішник. 

В’ячеслав Лесик, актор аматорського театру «Малафея»

- То більше для матеріальних цінностей а театр перекриває майже всі духовні цінності. Якщо чогось не вистачає в душі можна прийти до нас в театр або глядачем, або актором.

Окрім дорослих грає в театрі, який спочатку й назвали Маленька фея чимало дітлахів.

Вероніка Гожда, акторка аматорського театру «Малафея»

- Тут цікаво я знайшла тут багато друзів, можна ставати будь – яким героєм. Сьогодні буду грати сестру Катю у «Звідки беруться діти», і Потерча у «Лісовій пісні».

Актори щиро дякували своїм постійним глядачам та друзям, які відвідували вистави протягом року, підтримували морально і трохи матеріально.  І це давало значний поштовх для подальшого розвитку.

Юлія Бабанська, глядачка 

- Спочатку першою сюди пішла моя мама. А потім каже – Юля іди подивись ти також творча людина можливо тобі сподобається. І я завітала на виставу. Першою була «Дракула», я була в захопленні, це ж аматорський театр я не думала що так буде класно, діти бігають, вампірчики дуже класні дуже було здорово.

Зараз театр ще не має власного приміщення, але це не заважає творчості говорить організатор театру Людмила Вітенко.

Людмила Вітенко, організатор і сценарист аматорського театру «Малафея»

- Ми шукаємо можливість де проводити репетиції,  і Літературно – меморіальний музей Короленка, ось МБК дає нам приміщення щоб ми займалися хореографією. В теплий час ми виїжджаємо на природу проводимо репетиціії в дендропарку,  на Ворсклі і там же ми показуємо наші вистави.

Відсвяткувавши першу річницю актори пообіцяли через місяць - другий ще один сюрприз - нову комедійну виставу. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію