Фільми Disney зібрали за рік 13 мільярдів доларів

У 2019 році Disney встановила новий рекорд за касовими зборами.

Студія Disney за підсумками 2019 року стала рекордсменом за касовими зборами. Як повідомляє Deadline, фільми студії зібрали 13,1 мільярда доларів. При цьому, 4,3 мільярда припали на домашній прокат, а 8,8 – на інші країни. Видання підкреслює, що в грудні 2019 Disney стала першою студією, касові збори якого перевищили позначку в 10 мільярдів доларів. За підсумками ж календарного року ця цифра стала ще більш вражаючою.

На думку експертів, рекорд, встановлений Disney минулого року, навряд чи вдасться повторити найближчим часом. У 2019 році студія випустила "Месники: Завершення", які в перший вікенд зібрали мільярд доларів і змогли стати найкасовішим фільмом всіх часів, обійшовши "Аватар". На рахунку студії в минулому році були і інші успішні картини: "Історія іграшок 4", "Крижане серце 2", "Король лев" і "Аладдін".

У 2017 році Disney купила студію 21st Century Fox за 52,4 мільярда доларів. Вона отримала контроль над кіно - і телевізійною студію, а також кабельними операціями і міжнародними активами компанії. Разом з тим, на основі Fox Broadcasting, включаючи Fox News Channel і Fox Business Network, буде створена нова компанія.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію