Перші гості на «Центральному» у 2020 році

Цього разу гостями стали учні першого ліцею. Відвідувачам показуватимуть заекранне життя телевізійників. У програмі екскурсії - огляд всіх відділів та знайомство з колективом. Деталі - у сюжеті. 

Екскурсія починається зі знайомства і відвідин рекламного відділу. А це ефірна апаратна. Тут інженери показали та розповіли дітям специфіку своєї роботи.Наступна локація – операторська. Тут Максим Гуміров показує камеру та розповідає, як за допомогою неї працюють. Дають дітям і спробувати себе в ролі телеоператора. 

Далі за чергою студія звукозапису. Усі охочі спробували себе у ролі диктора.

У департаменті розваг школярів ознайомили з проєктами. А фокусник Олександр Трофименко дивував гостей магією. Не оминули і редакцію «Новин». Тут журналісти розповіли відвідувачам про специфіку своєї роботи та показали, як створюють сюжети і де знаходять теми. Фінальною локацією стала студія. З неї ведуться прямі ефіри та записи програм. Діти спробували себе в ролі ведучих. Найбільше їм сподобалося гратися з плащем-неведимкою. Каріна Мавріна ділиться: задоволена екскурсією. По іншому тепер стала сприймати телебачення. 

Каріна Мавріна, прийшла на екскурсію на телеканал «Центральний» 

- Найбільше сподобалося як монтують самі програми та відео. І сподобалися фокуси, які там показували. Для мене це взагалі цікавий досвід. У моєї бабусі є знайома, яка працює у сфері журналістики і це дуже цікаво. 

Соня Іванова, прийшла на екскурсію на телеканал «Центральний» 

- Це було дуже цікаво. Ми побачили як пишуться програми, новини, як взагалі це відбувається. Було дуже дійсно цікаво.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію