Безкоштовний льодовий майданчик у столиці

Каток на Банковій. У столиці біля Адміністрації президента відкрили безкоштовний льодовий майданчик. Відвідувачам видають абсолютно нові ковзани та за бажанням люди можуть приходити зі своїми. Працює ковзанка з 10 ранку по восьму вечора. Як відреагували українці на таку ініціативу розповість наша кореспондентка. 

На годиннику 10.30 ранку. Майданчик перед Офісом Президента. Сьогодні на зміну звичним мітингам та акціям тут лунають новорічні мотиви та вирує святкова атмосфера. Не дивлячись на те, що соціальна ковзанка відкрилася пів години тому – вона переповнена людьми. А біля неї – вже сформувалася черга бажаючих покататися. 

прийшли покататися на ковзанці перед Адміністрацією Президента

- Ми гадали, що тут немає сеансів. Що тут просто приходиш і катаєшся. Але тут сеанси і ми прийшли зарано. Дуже багато бажаючих. Бачите яка черга. 

Ці дівчата розповіли, вчора дізналися про відкриту для відвідувачів ковзанку. Сьогодні тут. 

відвідувачка ковзанки перед Адміністрацією Президента

- Дуже сподобалося. І якість льоду, і якість ковзанів. І обслуговування хороше. Є всі умови. Є всі розміри ковзанів. Діти дуже задоволені. 

Чому  локацію для такої розваги вибрали саме тут? Офіційного коментаря від представників офісу ми не маємо. Та люди поділилися своїми здогадками. 

- Я думаю це зроблено, щоб ми були ближче до президента. Це приємно.  

Відносно правил відвідування нас проінформував адміністратор майданчика. Розповів одночасно на ковзанці може кататися до 40 осіб. А сеанс загалом триває одну годину. Між сеансами перерва 30 хв на очистку льоду. Щодо безпеки на майданчику, то тут існують певні заборони. 

Олексій Кузьменко, адміністратор ковзанки перед Адміністрацією Президента

- Їздити можна тільки по колу. Не можна їхати на зустріч. Серйозних травмувань не було. Були синяки та забої. В людей скарг не має. Всі потрапляють , всі задоволені. 

Олексій розповів  працюватиме  льодовий майданчик до  до 19 січня. Але, додав, не виключено, що час роботи подовжать і на довший період.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію