Полтаву заполонили стихійні ялинкові смітники

Полтаву заполонили стихійні ялинкові смітники. Після Нового року зелених красунь, яких не змогли продати, покинули просто на вулицях. Недоброчесним підприємцям загрожує штраф. Детальніше у наступному сюжеті. 

Юлія Хаврель, кореспондент 

- Ялинки, що не продали чотири дні тому, залишаються на тому самому місці. Недоброчесні продавці не потурбувались про те, щоб їх утилізувати. Тут є ялинки за 100 грн, 200 та, навіть, 500. 

Новий рік настав, а, відтак, головний атрибут свята - ялинка, більше не потрібен. Фахівці кажуть, таке новорічне дерево ростити треба понад сім років, а рубають - за кілька хвилин. Кожен, хто проходить повз це місце, не стримує емоцій. Зрубані ялинки лежать нікому не потрібні. Люди шоковані тим, як поводяться з деревами.

Алла Горська, полтавка 

- Воно немає оце тут бути. Ось це сміття, звісно погано. Тут у нас завжди чистенько, гарно. Якщо ж воно ялинки не продали, так потрібно їх було кудись діти. 

Цьогоріч продаж ялинок у Полтаві відбувався на 50 локаціях. Представники інспекції з благоустрою зобов'язали підприємців прибрати дерева за добу. 

Любов Липицька, головний спеціаліст юристконсульт Інспекції по контролю за благоустроєм у м.Полтава

- На даний момент одним із варіантів, які пропонує інспекція, це утилізація їх на декоративні культури. Там, де вони мають перероблені і використанні для опалення теплиць. Інспекція встановлюючи місця покинутих ялинок, встановлює підприємця, який здійснював цю торгівлю і можна дати, як припис, так і скласти протокол про порушення адмінистративного провадження. 

Недоброчесним підприємцям, які так і не прибируть ялинки загрожує штраф у розмірі від 850 до 1700 гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію