В місті привели до ладу ще один дитячий майданчик

Мешканці будинку по проспекту Вавілова, 2 звернулися до місцевої влади, аби та допомогла прибрати місце дитячого відпочинку. Депутати міської та районних рад від фракції БЮТ вирішили не відкладати справу «на потім», і самотужки навели тут порядок.

Депутати міської та районних рад фракції БЮТ продовжують активно втілювати в життя програму «Місто без околиць», з якою йшли на вибори у 2006 році. Цього разу бютівці вирішили навести порядок на дитячому майданчинку, який знаходиться за адресою проспект Вавілова, 2. На цій території хоч і є гойдалки, драбинки, гірки, але доволі тривалий час вони знаходилися у занедбаному стані. Не гаючи часу, бютівці взялися до роботи: фарбували, підмітали, згрібали сміття. Окрім дорослих партійців, працювали і зовсім юні прихильники партії «Батьківщина». А красномовні написи на фІрмових футболках «Вийду заміж за бютівця» та «Юля краща Анни Ахмєтової» притягували увагу перехожих.

Мешканці будинку залишилися, швидше, у ролі глядачів: братися за граблі вони не поспішали. У бютівців з цього приводу навіть з'явилася власна приказка: «Депутати від народу прибирають для народу». Про те, що така діяльність для Блоку Юлії Тимошенко – не передвиборна кампанія, а звичайна робота, свідчить багато факторів: вони і річку Тарапуньку прибирали, і не одне дерево посадили.

Стрічка новин