Хто швидше?

У Полтаві, на театральній площі міста пройшов напівмарафон «Полтавська зима - 2019». Учасники на нього з’їхалися з усіх куточків України. Організатор дійства - організація New Run. Як забіг пройшов цього разу та хто став його учасниками - далі в сюжеті наших журналістів.

Театральна площа міста. Не дивлячись на дощ, учасників забігу зібралося чимало. Серед бігунів на дистанцію двадцять один кілометр - секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота. Він зізнається: не пропускає можливості взяти участь у подібних напівмарафонах. Бо,мовляв, лише власним прикладом можна привернути увагу молоді до здорового способу життя. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради, учасник забігу

- Ми говоримо про розвиток фізичної культури і спорту. І я власне переконаний, що власним прикладом можна показувати, як це корисно,особливо у переддень новорічних свят. Тому восени біг, сьогодні біжу. Наступного року теж планую бігти на подібних заходах у Полтаві так точно.

У натовпі розминається Олександр Колінько. Для чоловіка напівмарафон не в новинку. Цього разу участь бере разом з друзями

Олександр Колінько, учасник забігу

- Ми намагаємося якомога більше брати участь у стартах. Тим паче, якщо це у нашому місті,то том більше хочемо брати участь у забігах.

- На яку дистанцію біжете?

- 21.

- Тобто для вас це не вперше?

- Ні, не вперше.

- Скільки разів брали участь?

- Разів 5 бігав. 

Останні приготування і ведучий дає команду «Старт». Біжать учасники на дистанцію 21 кілометр. 

Загалом цього року  в напівмарафоні полтавці та гості міста долали три дистанції: 5, 10 та 21 кілометр. 

Ервін Міден, ведучий напівмарафону «Полтавська зима»

- Цей забіг найголовнішу мету ставив - це подарувати людям, любителям побігати на прикінці року можливість проявити себе, як бігуна, не напрягаючись, можна було одягти якийсь костюмчик, порадувати себе і близьких.

По завершенню всі учасники отримали подарунки, а переможці - медалі. Всього участь взяло близько 1000 людей. ))

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію