«Новорічні пригоди Еллі та її друзів»

Новий рік настав, але святкові вистави для малечі продовжуються. Цього разу найменших полтавців вітали в палаці дитячої та юнацької творчості. Яскраві костюми та декорації, а ще поєднання минулого з сучасним. Деталі розповість Анна Ружін. 

У холі починає збиратися малеча в очікуванні казкового дива. Фотографуються біля ялинки на згадку та милуються новорічними декораціями. Цього дня вітають найменших полтавців, які ще навіть не ходять до школи.

Юрій Матвієнко, начальник управління освіти Полтавського МВК

- Репертуар дивовижний. Я щиро вдячний творцям таких свят. Дітям у Полтаві була надана можливість відвідати три святкових заходи. З різними сюжетами та постановкою, але всі вони стверджували перемогу добра над злом. 

Історія не нова, але усім відома. На сцені ж вона постала в зовсім іншій іпостасі. Сучасна та яскрава казка про дівчинку Еллі та її друзів. Дійство було насичене талановитими виступами, запальними хореографічними номерами й танцювальними флешмобами від казкових героїв. 

Мирослава Лопушинська, учасниця вистави 

- Ми ходили на співи і там наш хореограф нас вчив танцювати. 

Директорка палацу дитячої таюнацької творчості Валентина Дрозд наголосила, що над казкою «Новорічні пригоди Еллі та її друзів» почали працювати ще у вересні 2019 року. У виставі беруть участь кращі творчі колективи Палацу дитячої та юнацької творчості у повному складі, зокрема, народний художній колектив ансамбль танцю «Барвінок», танцювальний клуб «Акцент», арт-студія «Браво», вокальна студія «Нове покоління», вокальний ансамбль «Перлинка». Загалом в виставі взяли участь 450 вихованців ПДЮТ.

Юрій Матвієнко, начальник управління освіти Полтавського МВК

- Ми вже завершуємо цикл новорічних свят. Всі заклади -  і дитячі садочки, і школи, уже отримала новорічні подарунки. Тому, сьогодні можемо говорити про те, що ми підводимо риску.

В кінці вистави вся малеча отримала солодкі подарунки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію