У новорічну ніч швидка працювала у посиленому режимі

Доки інші відпочивають, вони рятують життя. На чергування вийшло 60 працівників. Їх привітали представники Полтавської міської ради. Детальніше -  у наступному сюжеті. 

У новорічну ніч місто обслуговувало 60 працівників обласного центру екстреної медичної допомоги. Це лікарі,фельдшери,диспетчери та водії. Кажуть, хоч зустрічали новий рік й не вдома, а на роботі з колегами, настрій всеодно святковий. 

Валентина Федорченко, старший лікар зміни 

- Викликів багато. Поки не почали святкувати, то багато гіпертонічних кризів, серцевих нападів, а коли вже починають святкувати то більше вуличних випадків,травми, алкогольне сп'яніння. Багато. 

В останній день року працівників швидкої, чергування яких припало на новорічну ніч, привітали представники Полтавської міської ради. 

Ігор Федій, заступник Полтавського міського голови 

- Перш за все я бажаю їм святкового настрою, тому що їх повсякдений труд дійсно не хвилює свята , але все ж таки хай в цей день Дід Мороз їх почує, хай в них буде свято, поменше викликів, а якщо будуть дзвінки, то тільки від рідних та близьких з новорічними побажаннями. 

Медики щороку сподіваються, що новорічна ніч виявиться більш-менш спокійною. Саме цього колективу центру екстреної медичної допомоги і побажав секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Мабуть на передовій всю ніч будуть знаходитись медики швидкої, відповідно сьогодні привітали їх для того, щоб зробити цю новорічну ніч більш святковою й побажати їм спокійної новорічної ночі. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію