Пирятинська ОТГ отримала „соціальне таксі“

Пирятинська ОТГ отримала „соціальне таксі“

Пирятинська міська об’єднана територіальна громада, одна з 24 відібраних громад, отримала спеціально обладнаний автомобіль PEUGEOT BOXER для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату. Спецавтомобіль придбано за рахунок коштів Державного бюджету в 2019 році.

Про це інформуєПирятинська міська рада. Спеціальне авто вартістю 1,2 млн. грн., призначене для транспортування двох людей у візках та чотирьох супроводжуючих осіб, укомплектоване зручним у користуванні пасажирським підйомником, який керується дистанційним пультом.

Основні технічні параметри технічного засобу відповідають Директивам Безпеки ЄС. Пирятинська міська ОТГ тепер матиме власне „соціальне таксі“, яке дозволить людям, які мають обмеження здатності до пересування, забезпечити можливість доступу до інфраструктури.

Впровадження даної послуги є вкрай важливим моментом для усунення бар’єрів у життєдіяльності окремих верств пирятинців – дорослих осіб та дітей з інвалідністю, особливо людей на візках, у реалізації їх прав і свобод щодо транспортної доступності.

Стрічка новин