Судове засідання у справі Дениса Руденко

Сьогодні у Ленінському районному суді міста Полтави пройшло підготовче судове засідання у справі Дениса Руденко. Нагадаємо, 10 травня 2019 року на проспекті Миру  відомого полтавського відеографа Дениса Руденко жорстоко побили до стану коми. 19 травня вночі він помер у реанімації Полтавської обласної клінічної лікарні. Підозрюваному Георгію Полонському призначили 60 діб арешту. Чи залишили чоловіка під вартою знає Ірина Яременко?

О 10:15 ранку в судовий зал Ленінського районного суду під вартою заводять Георгія Полонського. Чоловіка підозрюють у побитті відеооператора Дениса Руденка, який помер у реанімації не прийшовши до тями. На засідання прийшла і потерпіла - мати померлого Тетяна Руденко. Розгляд справи розпочали об 11:20.

Юрій Новак, суддя 

- Слухається кримінальне впровадження по обвинуваченню Полонського Георгія Сергійовича. Обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 21 та ч. 1 ст. 263 Кримінального Кодексу України.

Сторона потерпілих, підозрюваного та прокурор висловили свої клопотання. Також у залі суду був присутній адвокат Катерини Руденко,  дружини померлого -  Володимир Костенко. Представник дружини померлого попросив клопотання з приводу зміни статусу потерпілої з Тетяни Руденко на неповнолітню доньку Дениса - Меланію 2016 року народження. Представницею дитини у справі має стати її мати. На що нинішня потерпіла Тетяна та її адвокат Яніна Мільгевська дивляться негативно. Суддя розглядав клопотання близько двох годин.

Суд ухвалив: клопотання прокурора задовольнити. Клопотання захисника підозрюваного - Юрія Варави про зміну запобіжного заходу відхилено. Питання адвоката Костенко задовольнили.

Юрій Новак, суддя 

- У задоволенні захисника підозрюваного про повернення обвинувального акту про порушення відмовити.

Сергій Мандич, прокурор Полтавської місцевої прокуратури

- Моя думка, що вона доведена повністю. Ми прикладемо для цього всі зусилля, щоб довести в суді нашу позицію.

Адвокат підозрюваного давати коментар відмовився. Суд прийняв рішення тримати під вартою підозрюваного Георгія Полонського ще на 60 діб без одночасного внесення розміру застави. Підозрюваний і надалі в залі суду говорить, що не винен. Наступне засідання призначене на 3 січня 2020 року.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію