Відеофіксація екзамену

Іспит фіксує відеореєстратор. З 24-го грудня кандидати у водії складають екзамен на кермування автомобілем під відеофіксацію - це вимоги змін, які внесені до порядку видачі посвідчення водія. Про це розповів начальник територіального сервісного центру МВС Сергій Рабков. Скільки днів відео зберігають у архіві, дивіться далі у сюжеті. 

Полтавка Ірина Шабельник складає іспит на кермування автомобілем. Під час іспиту в автівці працює відеореєстратор.

Ірина Шабельник, водійка 

- Я це підтримую. Тому що, процедура стає більш прозорою й абсолютно мене не бентежило те, що мене знімали. Навпаки – я була більш захищена у тому плані, що якщо я впевнена у собі, то здам екзамен. Якщо я знаю як я це роблю. Знаю всі вправи, які ми вже проходили. 

Екзаменатор Володимир Дінець говорить: камери встановлені на передньому лобовому склі автівки.

Володимир Дінець, адміністратор територіального сервісного центру МВС

- Одна камера направлена й веде зйомку попереду й те що проходить зліва та справа. І одна камера всередині салона направлена на особу, яка складає іспит й на екзаменатора.

Володимир Дінець каже: для фіксації результатів екзамену на кермування автомобілем, в учбові автомобілі відеореєстратори встановили 24-го грудня.

Володимир Дінець, адміністратор територіального сервісного центру МВС

- Перед початком руху кандидат у водії – особа, яка буде складати практичний іспит, доводиться до неї порядок послідовності прийняття іспиту. Також, згідно діючого законодавства, доведено про те що ми їхнє складання іспиту буде фіксуватися на відеозйомку, яка потім зберігається у сервісному центрі МВС і по запиту може надаватися людині, яка складала іспит.

Сергій Рабков, начальник територіального сервісного центру МВС

- Відеозаписи у нас зберігатися в архіві десять діб. По бажанню людині яка склала іспит, ми можемо надати цю інформацію, щоб людина побачила, які вона допустила помилки чи вона здала на відмінно.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію