«Місток» без власника у межах міста

Місток через річку без власника. Мала архітектурна форма майже у центрі міста є, а от коштів на її ремонт немає. Полтавець Микола Дупак отримав відповідь від управління ЖКГ. Останні скаржаться на брак коштів, а нашим журналістам в управлінні відповіли, що це взагалі не власність міста. Що говорять юристи у даній ситуації?

Купи опалого листя, потріскана цегла та наполовину засмічена труба. Через неї протікає річка Тарапунька. Це вулиця Графа фон Гарнієра. 

Микола Дупак, полтавець 

- З 2018 року я міській раді писав заяви про будівництво та ремонт містка через Тарапуньку, який не може пропустити зливові води. І вже рік відповідь одна під копірку - коштів немає. І ніхто не буде ним займатися. 

Не передбачено фінансування на ремонт трубного мосту через річку Тарапунька. 

Микола Дупак, полтавець 

- В такому стані місток уже третій рік. Обвалюються стінки, одна труба зовсім завалена, їй нічого не можна зробити. А друга забита наполовину. Їй нічого не зробиш. Тарапунька тече від «Листопада», от звідти усі стічні води та з ливнівок потрапляють до Тарапуньки. 

Заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко нам у коментарі відмовив. 

Тож написали запит на інформацію в управлінянм ЖКГ, щоб поцікавитися коли ж будуть кошти і хто балансоутримувач споруди?

Управління житлово-комунального господарства не володіє інформацією стосовно балансоутримувачів та стану мостів через річку Тарапунька.

Тарас Захаров, адвокат 

- Навіть якщо на даний час він не перебуває на балансі МР або жодному з її територіальних управлінь, та враховуючи те, що він знаходиться в межах міста і відноситься до малих архітектурних форм, то у разі звернення громадян, міська рада повинна вжити заходів щодо прийняття його на баланс. І відповідно його подальшого обслуговування. Чому це не робиться? Гарне питання. Адже, мабуть, тому, що його треба буде обслуговувати та ремонтувати. Але в межах міста не може існувати нічийого майна. 

Ми й надалі будемо слідкувати за ситуацією та спробуємо розібратися кому ж належить трубний міст. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію