Що з новин у соціальних мережах дивилися глядачі найбільше?

 Кореспонденти «Центрального» проаналізували кількість переглядів інформаційних сюжетів у Фейсбук за рік. Тож яка новина стала кращою, скільки зібрала переглядів і який вплив мала на глядачів - дивіться далі в підсумковому сюжеті від нашої знімальної групи.

Тетяна Лемешко, кореспондентка

- Три мільярди людей в усьому світі, тобто близько 40% населення, користуються соціальними мережами в інтернеті. Ми витрачаємо на них в середньому дві години щодня: публікуємо дописи, обмінюємося фото, реагуємо на пости друзів. Щохвилини користувачі соцмереж відправляють майже півмільйона постів та фотографій у Snapchat. Нині соціальні медіа відіграють у нашому житті велику роль. Ми проаналізували рейтинг переглядів сюжетів наших журналістів у Фейсбук за рік. То, що ж дивилися найбільше?)

А дивилися читачі нашого сайту й сторінок в соцмережах новини кримінальні. Так, промоніторивши Фейсбук-сторінку "Телеканал "Центральний", перше місце за кількістю переглядів отримав сюжет Марини Покшіної "Згвалтування в Світлогірську". Мова про ситуацію, яка трапилася у Кобеляцькому районі 27 серпня. Як повідомлялося раніше у прес-службі Нацполіції Полтавщини, зробив це місцевий 23-річний чоловік. Мати підозрюваного та інші односельці в це не вірили. Новина набрала 65 тисяч сто переглядів.

Друге місце має сюжет Ольги Гриненко "Розбита дорога Гадяч-Липова Долина". Нагадаємо, у трьох селах Гадяцького району - Глибока Долина, Пирятинщина та Мала Побиванка є проблеми з підвозом хліба. 25 тисяч 800 - саме стільки переглядів отримав цей сюжет.

А на третьому місці опинилася новина Марини Покшіної "У Великому Тростянці вбили собаку". Зазначимо, у селі Великий Тростянець Полтавського району 8 листопада невідомі застрелили собаку. Тварина, за словами господарки, вперше вийшла за межі двору. Разом із кобелем маламут гуляла селом. Згодом її вбили. Цей сюжет набрав 21 тисячу 200 переглядів.

Звісно, соціальні мережі здійснюють на людей дуже різний вплив. Залежно від багатьох умов і насамперед їхніх рис особистості. Однак було б помилково стверджувати, що вони є безперечним злом. Адже мережі приносять чимало переваг.

Австрійські дослідники з'ясували, що 20 хвилин, проведені у Facebook, залишали користувачів у гіршому настрої, ніж після перегляду інших сторінок в інтернеті. Тож бажаємо у 2020 році дивитися більше позитивних новин на телеканалі "Центральний". 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію