На порозі Новий Рік

Із цим святом глядачів телеканалу «Центральний» привітали народні депутати України. Побажання різні. Утім, найбільше все таки нардепи бажали здоров'я та злагоди в родинах і миру всій Україні. Спілкувалася з народними обранцями – Ольга Соломаха.

Кулуари Верховної Ради України. Без метушні та зайвих емоцій свої привітання для глядачів  нашого телеканалу шлють народні депутати. Їх залишив і нардеп Олексій Гончаренко. 

Олексій Гончаренко, народний депутат України

- Я хочу привітати усіх глядачів телеканалу «Центральний» з Новим Роком та Різдвом Христовим. Бажаю, щоб у ваших родинах було тепло і затишно. Бажаю вам достатку та миру. 

Окрім цього, нардеп поділився своїми спогадами з дитинства. Розповів: колись він дуже хотів особисто зустрітися з Дідом Морозом. Утім не хлоп'яча мрія так і не збулася.

Олексій Гончаренко, народний депутат України

- Я пам'ятаю, як малим хотів побачити, як Дід Мороз приносить подарунки. І я сидів і чекав, чекав. А потім, я так розумію, мама втомилася від цього і вимкнула світло по всій квартирі, а бабуся відкрила вікно. І поки я побіг до вікна, вони поклали подарунки під ялинку. Я зрозумів, що пропустив Діда Мороза. До сих пір це пам'ятаю. 

А ось нардеп Роман Грищук переконанує: українці в новому році обов'язково мають бути щасливими. Також додав: для цього потрібен завжди гарний настрій. 

Роман Грищук, народний депутат України

- Друзі вітаю усіх з Новим Роком. Бажаю посмішок та гарного настрою 24 години на добу всі 365 днів 2020 року. 

Вакарчук повідомив: найбільше хоче, аби Україна нарешті наблизилася до миру, щоб не гинули люди. Додав: прагне, щоб Донбас та Луганщина повернулася до нас на вигідних українцям умовах.

Святослав Вакарчук, народний депутат України

- Я хочу привітати кожну українську родину. Побажати щиро: щастя, здійснення найсвітліших мрій. А всім тим, хто займається політикою – державницької мудрості, принципів та перемог на благо України. 

Стрічка новин