Рівень злочинності на Полтавщині зменшився

Сьогодні, 28 грудня заступники прокурора Полтавської області Олег Галицький та Олег Грицако провели пресконференцію. За їх словами у 2019 році їх фахівці направили в суд кілька гучних справ. Заступники повідомили і про нагляд за дотриманням законів при виконанні судових рішень у кримінальних та про захист прав і свобод дітей. Говорили також і про статистику кримінальних правопорушень на території Полтавщини. 

Олег Галицький, заступник прокурора Полтавської області

- Є багато проблемних питань, а основне – це пронесення на території охоронні заборонені предмети. Ось вже минулого тижня, останній такий факт, коли інспектор однієї з установ проносив у кишенях форминного одягу речовину, схожу на наркотичну. Звичайно, що він був затриманий, речовина вилучена. Одним із керівників установи виконання покарань також допущено забруднення навколишньього природнього середовища.

Олег Грицак, заступник прокурора Полтавської області

- Правоохоронними органами Полтавщини зареєстровано 30484 заяв та повідомлень про вчинені злочини. Рівень злочинності знизився у поточному році на 12,4%, обліковано 18 943 кримінальних правопорушення. Нам вдалося досягти зниження тяжких злочинів на 15,8 %. Це з 6000 до 5000, які вчинені в поточному році. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію