У парламенті зареєстрували законопроєкт про медіа

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт № 2693 “Про медіа”.

Про це інформує UATV.

Ініціаторами законопроєкту виступили народні депутати Олександр Ткаченко, Микита Потураєв, Євгенія Кравчук, Ірина Констанкевич, Олександр Кабанов, Андрій Боблях, Єлізавета Богуцька, Тетяна Рябуха, Павло Сушко, Дмитро Нальотов, Тетяна Циба.

Майже всі вони – з фракції “Слуга народу”. Лише Ірина Констанкевич є представником депутатської групи “За майбутнє”. Законопроєкт передали на розгляд Верховної Ради. Текст і супровідні документи на сайті парламенту поки що не опубліковані. Один з авторів нардеп Олександр Ткаченко прокоментував цей законопроєкт на своїй сторінці в Facebook.

“Оскільки дія закону поширюється на онлайн-медіа, відповідно, до них можуть бути застосовані заходи реагування та санкції, передбачені законом. В тому числі, штрафи й заборона поширення медіа на території України, яка відбувається виключно за рішенням суду“, – написав Ткаченко.

За його словами, мовні питання в остаточній версії повністю відображають посилання на Закон про захист української мови та навіть розширюють його застосування для ОТТ-платформ і традиційного ТБ.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію