Нова техніка Мачухівської ОТГ

Під ялинку з подарунками - компанія ДТЕК Нафтогаз втілила черговий соціальний проєкт у Мачухівській ОТГ. Цього разу закупила нову комунальну техніку у громаду. Місцеві жителі задоволені, адже завдяки сучасному авто зможуть покращити якість обслуговування мешканців. Детальніше — далі у сюжеті.  

Проблема збору та перевезення сміття для громади актуальна - не вистачає техніки. Саме тому в Мачухівській ОТГ закупили сучасний сміттєвоз, який додатково обладнали відвалом для прибирання дороги від снігу в зимовий період. 

Валерій Білокінь? голова Мачухівської ОТГ 

- Сміттєвоз був необхідністю для нашої громади, адже в наших планах рухатись до проєкту роздільного сміття. Для реалізації цього нам потрібна була техніка, якої в громади немає. Дякуючи компанії ДТЕК Нафтогаз, нам вдалось закупити сміттєвоз. Тепер у громаді буде порядок та чистота. 

ДТЕК Нафтогаз працює в селі давно — протягом шести років. За цей час Мачухівська сільрада розквітла та почала розвиватись. У громаді переконані, розвиток промисловості — це шанс покращити свої території, адже від видобутку вуглеводнів ОТГ отримує ренту. А це великі кошти, які спрямовуються на розвиток інфраструктури та будівництво нових об’єктів. Крім ренти, ДТЕК Нафтогаз втілює соціально-важливі проєкти. Спільними силами покращують умови життя місцевого населення.  

Ігор Щуров, генеральний директор ДТЕК Нафтогаз

- За час співпраці з громадою реалізовано більше двадцяти соціально важливих проєктів на суму більше 10 млн гривень. Крім того, за останні два роки, сума ренти, спрямованої від ДТЕК Нафтогаз до Мачухівської громади, становила більше 15 млн гривень. Це дійсно значний внесок у розвиток громад.

Новенький сміттєвоз курсуватиме всією територією Мачухівської ОТГ. Важливо зазначити, що майже весь парк комунальної техніки громади був придбаний за рахунок соціальних програм компанії ДТЕК Нафтогаз.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію