Оновлений будинок культури

Такий новорічний дарунок отримали мешканці села Жуки Кобеляцького району від своїх земляків - депутатів обласної ради із фракції Соціал-демократичної партії Миколи і Сергія Жуків. На урочистому відкритті цього закладу побувала і наша знімальна група.

Хліб-сіль, щирі вітання голови обласної ради Олександра Біленького та інших почесних гостей, урочисте перерізання святкової стрічки. А потім кількагодинний концерт місцевих пісенно-танцювальних колективів. Так мешканці села Жуки Кобеляцького району святкували друге народження свого будинку культури.

Микола Жук, депутат Полтавської облради (фракція Соціал-демократичної партії)

- Два роки старалися вкладали гроші обласної ради, а вона виділяла нам на це по пів мільйона. І ми фактичне ще не повністю, але відбудували цей будинок культури. 

Цей будинок культури побудували ще двадцять років тому. На його сцені селяни пам’ятають виступи неперевершеної Раїси Кириченко, інших відомих виконавців. Але з часом місцевий осередок культури занехаяли.

Олег Охріменко, голова Жуківської сільської ради 

- Будинок культури був практично повністю зруйнований. Залишилися одні стіни. Не було ні вікон, ні даху. На даний момент зроблений дах, повністю всередині всі ремонтні роботи зроблені. Там були голі стіни, не було нічого. У наступному році ми повністю завершимо, з опаленням, з усим.

Олена Жук 23 роки працює у місцевій бібліотеціі, яка довгий час знаходилася у приміщенні клубу, але була змушена переїжджати.

Олена Жук, мешканка с. Жуки

- Відключили газ тут були, погане опалення було, довелося мені переходити. І в сільській раді була бібліотека, і в школі. Я взагалі не надіялася, що колись наш клуб відкриється. 

Тепер - це сучасне просторе приміщення із світлими коридорами, гарною сценою, зручними стільцями. Тут працюватимуть численні гуртки для дітей.

Олена Устименко, мешканка с. Жуки

- Син у мене є Богдан і донька Діана. Будуть ходити сюди у клуб. Підростатимуть, будуть гурточки, будуть виступати. І є куди їм піти. 

Депутат Полтавської облради із фракції Соціал-демократичної партії Сергій Жук каже: щоб село розвивалося треба аби у ньому залишалася молодь. Для цього він, разом із батьком Миколою Жуком, робить усе можливе.

Сергій Жук, депутат Полтавської облради (фракція Соціал-демократичної партії)

- Я свою діяльність почав із того, що я відкрив дитсадок у селі Жуки. І відразу там було п’ять діток, а зараз уже 25. Також ми і школу відремонтували. Дах відремонтували, вікна вставили нові, туалети всередині поробили. Для того, щоб дітям було комфортно.

Микола Жук, депутат Полтавської облради (фракція Соціал-демократичної партії)

- Я радий, що село у нас наповнене дитячим сміхом. Я горджуся цим. Аби тільки, щоб цим дітям і надалі була робота, щоб вони не втікали з неньки України, а, дійсно, залишалися у наших селах. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію