«Свято зими»

Так назвали інклюзивний захід. Провели його для дітей у Полтавській школі №2. Запросили на дійство близько 50 дітей. Організувала свято педагог із Полтавської школи №2 Надія Царинна спільно з благодійною організацією «Зернятко». Як пройшов захід, бачила Марина Покшіна.

Свято починається вальсом. У залі батьки з малечею та вчителі з учнями. Сьогоднішні глядачі – діти з інклюзією. Здебільшого це полтавці, утім були й ті, хто на захід приїхав з іншого міста. Олександр Шаповал разом із дружиною та сином на свято прибув із Гадяча. Чотирирічний Кирило на такому дійстві не вперше, розповідає батько. 

Олександр Шаповал, батько хлопчика з інклюзією

- Для таких діток, як наш син, потрібно, щоб була соціалізація, у нас у місті не дуже розповсюджене питання інклюзії. Він у нас у розвитку вже краще. Він от тут радіє, бігає. Цому дуже приємно, зайшов у зал, знайшов місце своє, знає, що тут буде якась вистава.

Свято для особливої малечі організувала педагог із Полтавської школи №2 Надія Царинна спільно з благодійною організацією «Зернятко». Їі керівниця Людмила Іващенко розповідає: це не просто свято, це – справжнє дійство. Сподобається вона всім: і звичайним, і дітям з особливими потребами. 

Людмила Іващенко, керівниця БО «Зернятко»

- Саме це інклюзивна вистава, яка буде цікавою і, яка буде корисною і для нормо-типових дітей, і для дітей з особливими освітніми потребами. На сьогоднішнє свято запрошені гості, запрошені й на майстер-класи, будуть виготовляти пряники, виготовляти новорічні іграшки.

Номери тихі й спокійні. Цьому організаторів навчили спеціалісти із Лас-Вегасу. 

Надія Царинна, заступниця директора з навчально-виховної роботи

- Однією із програм, яку нам показували – був культурно-освітній центр «Сміта» у Лас-Вегасі, де діткам з особливими освітніми потребами показують різні театралізовані вистави, для них проводять заходи, для них і їхніх сімей, тому ми вирішили невеличкими такими силами. Таким чином, ми створили інклюзивну виставу, запросивши чотири інклюзивні класи.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію