Новорічні привітання для маленьких полтавців тривають

Захоплююча вистава та солодкий сюрприз. Вітання від міської ради та полтавців для малечі тривають. Цього дня них приготували виставу «Новорічні пригоди Тіма Талера». Казка для дітей, але з глибоким філософським сенсом. В кіцні заходу всіх чекали солодкі дарунки. Деталі - у сюжеті. 

На сцені кращі хореографічні та вокальні колективи міста. Вони радуватимуть малечу напередодні Новорічних свят. У яскравих костюмах під супровід музики на сцені розгортається дія. Юні актори грають виставу за мотивами книги німецького письменника Джеймса Крюса «Тім Талер або Проданий сміх» .

Вистава, але за сучасними мотивами, частково взяті моменти з мюзикла. Між розмовними діями глядач бачить танцювальні номери. 

Історія про веселу дитину, яка проміняла свій сміх на матеріальні цінності, яких їй так не вистачало через бідне дитинство. Те, що справді цінне: життя, радість часто підміняється менш вартими цінностями. Вистава дитяча, але її можуть переглядати і дорослі, адже філософія глибока. 

Заступниця Полтавського міського голови Світлана Нестуля, каже - щодня для малечі готують різні вистави.

Світлана Нестуля, заступниця Полтавського міського голови

- Ви знаєте, я подивилася контент і в палаці дитячо-юнацької творчості, і в будинку культури і в кожному палаці. І знаєте, хочу відзначити, що у нас талановиті діти. І я вам чесно скажу, попросилася подивитися ще цей контент. Оскільки творчість дітей неперевершена. 

У кінці вистави всі діти отримали солодкі подарунки. Їй цьогоріч закупили через тендер, при цьому міська рада змогла зекономити 700 тисяч гривень. Але при цьому це ніяк не відбилося на якості подарунків. Цукерки шоколадні та смачні. 

Світлана Нестуля, заступниця Полтавського міського голови

- Я думаю, що нашим діткам ці подурнки подарують усі полтавці. Чому? Бо подарунки куплені за бюджетні кошти. А це кошти платників податків. Отже, всі полтавці вітають маленьких полтавчан зі святом Нового року.

На цьому святковання не завершуються. Найближчим часом на малечу, яка не встигла отримати подарунки, чекають захопливі вистави та солодкі сюрпризи. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію