МІ-6А - новий унікальний експонат на Полтавському летовищі

В останні дні 2019-го року колекцію Полтавського музею важкої бомбардувальної авіації  поповнив новий унікальний експонат - єдиний в світі вертоліт МІ-6, що за радянських часів був переобладнаний під командно - штабний пункт. Його полтавці, можна сказати врятували від розпилення на металобрухт, забравши із Конотопського авіаремонтного заводу «Авіакон», що на Сумщині. 

Динозавр чи дідусь. Так називають льотчики цей велетенський бойовий птах. Адже важкий транспортний МІ-6 вперше піднявся в повітря далекого 1956 року, і до середини сімдесятих був найпотужнішим вертольотом світу, та другим в світі за вантажопідйомністю. Він був здатний перевозити вантажі вагою до 15 тон, або  дев’яносто десантників, чи дві легкі самохідні гармати. Мі-6 встановив свого часу світовий рекорд з максимальної швидкості - 300 кілометрів на годину. Небесний гігант має чимало модифікацій, він використовувався як літаючий кран, перевозив бійців, був санітарним гелікоптером та навіть літав в казахстанські степи на пошук космонавтів після приземлення. А саме цей екземпляр під час експлуатації переробили на повітряний військовий командно - штабний пункт. 

Дмитро Кандиба, інженер Музею важкої бомбардувальної авіації 

- Це літаючий штаб, який всередині напічканий безпосередньо радіоапаратурою. Він може повністю контролювати ситуацію, давати команди іншим літакам, вертольотам, тобто керувати місією, завданням з повітря.

В кінці 50 - х років минулого століття необхідність таких повітряних командно - штабних пунктів була пов’язана насамперед з появою ядерних засобів ураження. Вони були менш уразливі, аніж стаціонарні та дозволяли швидко переправляти в потрібне місце командування військами. А ось перевезти бойового птаха довжиною 33, а висотою понад 9 метрів, та 35 - ти метровим розмахом лопатей не розібравши було неможливо. Тож до Полтави спочатку переправили окремі елементи, включаючи двигуни та редуктор, а потім сам фюзеляж, хвостову балку з лопатями. 

Дмитро Кандиба, інженер Музею важкої бомбардувальної авіації 

- З міста Конотопа фюзеляж їхав через Київ по Чернігівській трасі, потім на Полтаву. А елементи легше ми везли напряму з Конотопа на Полтаву. 

На зиму вертоліт законсервували. Пізніше його зберуть, пофарбують, електрифікують, наведуть лад всередині. І небесний красень стане ще однією родзинкою Філії національного військово - історичного музею України - Музею важкої бомбардувальної авіації. Зараз на полтавському летовищі можна побачити 15 різноманітних літальних апаратів, зокрема цього року тут з’явилися шість нових літаків, вертоліт Мі-8. Чимало амбітних планів у музейників і на 2020 рік. Це - презентації нових експозицій та експонатів, зокрема й винищувачів Су та Міг різних модифікацій.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію