Обговорили можливість створення однієї ОТГ у межах Кобеляцького району

Обговорили можливість створення однієї ОТГ у межах Кобеляцького району

Відбулось чергове засідання міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального базового устрою Полтавської області. 

Участь у ньому взяли директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації, голови місцевих рад Кобеляцького району, народний депутат України Костянтин Касай, депутати обласної та місцевих рад, голова Пришибської ОТГ, представник Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади, а також директор Полтавського відокремленого підрозділу центру місцевого самоврядування.

На засіданні обговорювалипитання формування Кобеляцької, Озерянської, Вільховатської громад Кобеляцького району, а також приєднання Григоро-Бригадирівської сільської ради Кобеляцького району до Горішньоплавнівської ОТГ, Комендантівської сільської ради Кобеляцького району до Пришибської ОТГ.

Народний депутат України Костянтин Касай запропонував розглянути можливість створення в межах Кобеляцького району однієї об’єднаної громади – Кобеляцької. Так, представники від місцевих рад, що за Перспективним планом увійшли до складу Вільховатської ОТГ, висловлювали позицію та волевиявлення мешканців своїх сільських рад щодо входження до складу майбутньої Кобеляцької об’єднаної громади. Голови Озерянської, Світлогірської та Лучківської сільських рад додатково вирішили обговорити з мешканцями можливість об’єднання з Кобеляцькою ОТГ.

При цьому, позиція Григоро-Бригадирівської сільської ради стосовно входження до Горішньоплавнівської ОТГ залишилась незмінною.

Стрічка новин