Майже 7000 гривень зібрали на Різдвяному благодійному ярмарку в Полтаві

Ярмарок організували 15 церков міста. Співорганізатор заходу Михайло РОман розповів: зібрані гроші витратять на потреби дитячого дев'ятого відділення Полтавської обласної психіатричної лікарні. За його словами, Різдвяний благодійний ярмарок у Полтаві організували втретє.

Це Різдвяний ярмарок на вулиці Соборності в Полтаві. Волонтерка Наталія Твердохліб каже: для ярмарку разом з іншими учасниками підготувала солодощі, випічку та сувеніри. Захід є благодійним, говорить Наталія Твердохліб.

Наталія Твердохліб, волонтерка

- Всі вилучені кошти будуть передані діткам, які мають інвалідність, – на їхні потреби.

Михайло Роман, співорганізатор ярмарку 

- Можна буде й чаю купити, і смаколики, й печиво. Буде певна програма різнопланова, де будуть і караоке, й співи, і вірші, й сценки, й ігри. Ми хочемо привітати усіх жителів нашого міста зі святом Різдва Христового.

Співорганізатор ярмарку Петро Свиденко розповідає: до заходу готувалися більше двох місяців. У ярмарку взяли участь волонтери з п’ятнадцяти церков Полтави, каже Петро Свиденко.

Петро Свиденко, співорганізатор ярмарку 

- Це протестантські церкви, християни віри євангельської, адвентисти сьомого дня, євангельські християни баптисти. Й також ряд харизматичних церков, які приймали активну участь у проведенні підготовки. Ті, які приймали участь у підготовці, й вже у реалізації самого проекту – більше ста людей задіяно.

Волонтерка Злата Печоркіна говорить: ця локація називається «Віфлеємське містечко». 

Злата Печоркіна, волонтерка 

- Своєю локацією ми хотіли передати суть Різдва й святковий настрій. А також історію народження Ісуса Христа. На цій локації є дві овечки. І Йосип, і Марія. А також немовля, яке символізує Ісуса.

Ганна Кацюба, відвідувачка ярмарку 

- Ми діти божі, ми віруючі. Ми ходимо кожен рік на такі свята. Й дуже задоволені. 

Співорганізатор ярмарку Михайло Роман розповів: ярмарок тривав близько чотирьох годин. За цей час волонтери зібрали майже сім тисяч гривень. Ці гроші витратять на два електрочайники та пилосмо́к для дитячого дев'ятого відділення Полтавської обласної психіатричної лікарні, каже Михайло Роман.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію