Казка й подарунки – для малечі

Сьогодні, 26 грудня, у Полтавському Палаці дитячої та юнацької творчості для школярів міста провели новорічний захід. Запросили учнів молодших класів. Для них показали казку «Новорічні пригоди Еллі та її друзів». Після цього всім глядачам роздали подарунки.

У холі Палацу дитячої та юнацької творчості зібралися діти. Це – учні молодших класів різних освітніх закладів Полтави. Усі вони прийшли подивитися на казку «Новорічні пригоди Еллі та її друзів». Серед глядачів – учениця школи №22 Анна Діяконенко. Дівчинка переконана: це свято приносить усім добро. Та, ділиться, для дітей воно взагалі особливе. 

Анна Діяконенко, учениця Полтавської ЗОШ №22 

- Я вважаю, що Новий рік – це дуже гарне свято. Він приносить усім людям добро, і я дуже радію, тому що, коли ти будеш дорослим, то тобі вже Дід Мороз не буде приносити дарунки, а, коли ти ще дитина, то Дід Мороз тобі ще приносить дарунки. 

Спершу зі сцени малечу вітає заступник Полтавського міського голови Світлана Нестуля.

Вона розповідає: наші діти – це майбутнє. Тому дорослі повинні уміти організовувати свято для них. У цьому році, як і в минулому, подарунки дітям закупили за кошти міського бюджету. А його, в свою чергу, наповнюють платники податків. 

Світлана Нестуля, заступниця Полтавського міського голови

- Тому сьогодні подарунки діти отримують від усіх полтавців. Ну і, власне, ми переходимо на цю концепцію, що ці полтавці вітають наших маленьких мешканців, а дітки наші, і наша міська рада, і Управління освіти мають організувати дітям свято.

Далі починається новорічне дійство. 

Казка тривала близько години. По завершенню усі діти отримали новорічні подарунки. Цього року Управління освіти провело тендерну процедуру на закупівлю пакунків. За словами Світлани Нестулі, між десятьма претендентами була конкуренція.

Світлана Нестуля, заступниця Полтавського міського голови

- Але ми змогли закупити цукерки по ціні дуже оптимальній – 54 гривні. І тут – лише шоколадні цукерки. Тут всі цукерки з ДСТУ. Переважна більшість – рошенівська фабрика, 3 цукерки – житомирська фабрика і 3/4цукерки – фабрика «Престиж» харківська.

Світлана Нестуля запевняє: цьогоріч їм вдалося зекономити 700 тисяч гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію