В Полтаві продовжують проводити новорічні ранки для дітей

Так, сьогодні, окрім святкової вистави у Палаці дитячої та юнацької творчості, подібні заходи провели й у Палаці дозвілля «Листопад» та міському Будинку культури. Останній приймав школярів молодших класів Полтавської школи №38.

На свято прийшло більше семиста школярів Полтавської загальноосвітньої школи № 38. Це - діти молодших класів. В очікуванні святкової феєрії, новорічних сюрпризів та шкільних канікул. 

Юрій Матвієнко, начальник управління освіти Полтавського МВК

- Ці ранки важливі, і ці ранки довгоочікувані. Так було завжди і так має бути. Ви зараз бачите, яка кількість дітей. Всі пожвавлені, всі веселі, всі радісні. Безумовно, люди чекали на те, коли в Полтаві почнуться ялинки.

Новорічний мюзикл супроводжують виступи найсильніших мистецьких колективів міста. Так, дівчата-вихованки Творчого центру Наталії Май розповідають перед виступом - приносити радість малюкам завжди захопливо.  

Анна, вихованка Творчого центру Наталії Май

- Це вже як частина Нового року – кожного року приходити сюди і виступати. Це дуже класно.

Настя Калантир, вихованка Творчого центру Наталії Май

- Вони дуже веселі і прикольні, такі радісні.

Мюзикл містив інтерактивні моменти - наприклад, гру із велетенськими «сніжками», допомогу персонажам вистави, танцювальні розминки. 

У центрі сюжету вистави - спроби врятувати Снігуроньку, яку викрав Старий Рік. Та казку традиційно завершує щасливий фінал. 

Світлана Нестуля, заступниця Полтавського міського голови

- Наші діти – це наше майбутнє. Тому дорослі мають організовувати освітній простір так, щоб діти на свята мали не тільки гарні результати знань, але дійсно свято і казку. Адже всі діти люблять казку!

Такі заходи місто влаштовує також 27-го та 28-го грудня, у трьох залах міста. Цьогоріч їх відвідають всі вихованці та учні міських дитсадочків і шкіл.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію