Голова облради Олександр Біленький зустрівся із журналістами

Для Полтавщини рік був непростим. Чимало проєктів вдалося реалізувати. Головне - залишилися стабільність, впевненість у завтрашньому дні та бажання працювати. Про це говорив голова обласної ради Олександр Біленький, спілкуючись із журналістами місцевих видань. Він підбив підсумки року, що минає, та окреслив перспективи на нинішній. На зустрічі із Олександром Біленьким була і наша знімальна група.

Голова обласної ради Олександр Біленький спілкувався із представниками мас-медіа у невимушеній атмосфері, за філіжанкою кави. Запевнив: готовий до відвертої розмови. Насамперед він розповів про те, яким, на його переконання, був рік, що минає. Каже: 2019-й ознаменувався зміною влади та політичною турбулентністю, змінами, яких багато людей хотіли та не всі з них потім сприймали нововедення. Втім на Полтавщині стабільність вдалося зберегти.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Стабільність є, впевненість є. І найголовніше – є бажання працювати на рік місцевих виборів – 2020.

В області до керма виконавчої влади прийшли люди іншої команди. І з ними, переконує Олександр Біленький, вдалося досягти компромісів і певного порозуміння. Свідченням цього стало прийняття обласного бюджету.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Ми змогли переконати колег, що ситуація із розподілом коштів буде в лютому. І левову частку своїх прохань, які вони надавали, а це прохання громад, у першу чергу, вони будуть реалізовані.

Негаразди, на думку керівника області, переважно були локального характеру. Каже: хотів би бачити уже завершені довгобуди.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Той же кардіоцентр повинен бути добудований. Дуже хочу, щоб була побудована ковзанка у Полтаві. Дуже хочу, щоб кожного року ми інвестували кошти в будівництво житла для атовців, як ми це робили разом із міською радою. Соціальна складова – це складова нашої роботи.

До перемог голова облради передусім відносить ті ініціативи, завдяки яким Полтавщина тримає лідерство в Україні.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- У першу чергу це громадські ініціативи. У нас їх дуже багато. І ми вважаємо, що ми найкращі, тому що, в принципі, ми єдині. Це – той же шкільний бюджет, той же громадський бюджет участі, це – екологічні ініціативи.

Стосовно подальшого функціонування Полтавського аеропорту Олександр Біленький нагадав, що нині залишається попит на перевезення до Єгипту, Туреччини, Польщі, інших країн. Внутрішні перевезення, за його словами, теж мають перспективу. Втім коштів на обладнання сучасної злітно-посадкової смуги в області недостатньо.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Якщо Президент сказав, про 15 аеропортів в Україні, ми повинні увійти у ці 15 аеропортів. Хоча фактично ми там є. Дуже хочеться, щоб Володимир Олександрович приземлився успішно у нас в Полтаві. Вийшов і сказав: я даю кошти на злітно-посадкову службу.

Щодо імовірних дострокових місцевих виборів, то Олександр Біленький категорично відхидляє таке припущення. Мотивує відсутністю необхідної кількості досвідчених фахівців та неможливістю швидко змінити Конституцію.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Провести вибори і зробити зміни в усі законодавчі акти, підзаконні акти неможливо. Якщо ми говорили спочатку про квітень місяць, потім про травень, потім про літо – не має сенсу говорити про ці періоди. Є сенс говорити виключно про жовтень.

Йтиме сам на вибори голова обласної ради чи ні - каже ще не визначився. І це для нього не є першочерговим.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Я зараз працюю виключно на ім’я. Я зараз працюю, щоб Решетилівська громада отримала стабільну владу на подальших виборах. Я працюю для того, щоб зібрати команду однодумців по області. І не має значення ітиму я в цій команді чи не йтиму.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію