Сьогодні на черговому засіданні прес-клубу п'ятьом школярам вручили паспорти громадянина Україна

Але темою обговорення стало дещо інше: нелегальна міграція та отримання нових закордонних паспортів.

Чергове засідання прес-клубу вирішили об'єднати з приємною подією. П'ятьом учням дев'ятнадцятої школи вручили паспорти громадян України. Як зазначив начальник відділу громадянства, іміграції та реєстрації фізичних осіб Віктор Бондаренко, традицію такого урочистого вручення ввели ще у 1995 році. Тільки на минулий День незалежності їх видали майже трьомстам шістнадцятилітнім юнакам та дівчатам.

Одразу після приємного моменту перейшли до серйозних речей.

Перш за все, згадали про довгоочікувані закордонні паспорти нового зразка – їх вже місяць як видають. Розповів Віктор Бондаренко і про перевірки населених пунктів області на наявність нелегальних мігрантів. Для цього задіяно 515 співробітників міліції. Протягом серпня перевірили майже 13 тисяч приватних адрес і 347 гуртожитків. Виявили майже тисячу порушень громадянами правил реєстрації місця проживання, причому у більшості випадків порушниками були іноземці.

Взагалі за 8 місяців цього року прийнято 127 рішень про видворення за межі України з подальшою забороною в'їзду іноземців.

Між іншим, на 31 серпня припав останній термін, коли відділ громадянства, іміграції та реєстрації фізичних осіб, згідно з оновленим законодавством, мав подати списки полтавців, які виїхали за кордон.

Стрічка новин