Уряд підвищив соціальну допомогу дітям-сиротам та дітям з інвалідністю

Соціальна допомога дітям-сиротам та дітям, котрі позбавлені батьківського піклування, а також дітям з інвалідністю, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях із січня 2020 буде підвищена.

Відповідну постанову прийняв Уряд, повідомив прем‘єр-міністр України Олексій Гончарук у своєму офіційному телеграм-каналі.

«У 2020 році зросте розмір допомоги на одну людину: на понад 1000 грн/міс (з 2 до 2,5 прожиткових мінімумів) для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Також постановою уряду збільшено допомогу на понад 3000 грн/міс (з 2 до 3,5 прожиткових мінімумів) для дітей з інвалідністю, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях», - повідомив прем‘єр.

Також на 30% на кожну дитину зросте грошове забезпечення для батьків-вихователів і прийомних батьків. З 2020 року таке забезпечення становитиме 1 прожитковий мінімум для дітей відповідного віку. Раніше прем‘єр-міністр зазначив, що  завдання Уряду – створити умови, щоб діти-сироти виховувалися у сім'ях.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію