Брифінг першого заступника прокурора Полтавської області

У приміщенні Полтавської прокуратури пройшов брифінг першого заступника прокурора Полтавської області Андрія Глушка. 

Він звітував про діяльність слідчих за рік. Говорив про захист інтересів держави в суді, нагляд за роботою СБУ та ДБР.

Загалом у суді задоволено 210 позовних заяв прокурорів області на суму 890 мільйонів гривень. Притягнуто до адміністративної відповідальності двох депутатів обласної ради, 11 державних службовців, 1 податківця та 2 поліцейських.

Андрій Глушко, перший заступник прокурора Полтавської області

- Скероване кримінальне провадження відносно поліцейського, який в селищі Опішня Зіньківскього району, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, кинув в бік мешканки цього ж села гранату, яка вибухнула, і в результаті вибуху громадянка отримала тяжкі тілесні пошкодження.

Ще серед резонансних кримінальних справ Андрій Глушко назвав розповсюдження на території Полтавщини наркотиків екстезі, які привозили з Нідерландів. А також – викриття виготовлення підробних медичних стерилізаторів на суму 8 мільйонів гривень. Особі, яка цим займалась, оголошено підозру, тривають слідчі дії.

Андрій Глушко, перший заступник прокурора Полтавської області

- Всього до медичних закладів України було продано 70 таких стерилізаторів. На території Полтавської області вказані стерилізатори були продані до Миргородської ЦРЛ та лікарні Міністерства внутрішніх справ України. В інших областях стерилізатори поставляли до районних лікарень, стоматологічних кабінетів, пологового будинку та дитячої лікарні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію