Новорічне свято для дітей пільгових категорій

Свято наближається. Новорічний ранок для дітей пільгових категорій з Київського району Полтави провели в ОЦЕВУМі. Зібралися на виставу близько двохсот глядачів. Окрім дійства на сцені, з малечею казкові герої грали в ігри.

- Жили і працювали ельфи, щороку «на порозі свята» вони вітали невідомих...

Так починається вистава для гостей. Глядачі – діти пільгових категорій Київського району міста. Серед них – полтавка Поліна Шебеда разом із своєю донькою Марією. Вона – з інвалідністю від народження. Хоча їй вже 22 роки, та все ж подібні свята дуже любить, ділиться жінка. Мовляв: тут може поспілкуватися з однолітками.

Поліна Шебеда, привела на захід доньку з інвалідністю Марію

- Такі заходи потрібні таким дітям, як і звичайним дітям, для спілкування, для розвитку, для емоцій. Вона у захваті, їй дуже подобаються такі заходи. Вона теж чекає подарунків, свят, зустрічей. Їй дуже подобається це свято.

Віра Котова на захід привела свого п'ятирічного внука Ярослава. Він розповідає: Новий рік для нього – улюблене свято. Хлопчик вивчив кілька віршиків. Пояснює: на різні випадки. Наприклад, якщо сьогодні зустріне Діда Мороза – йому розповість один з них. Жінка за Ярослава радіє. Ділиться: для неї за щастя, що внук вірить у диво. 

Віра Котова, внук Ярослав, прийшли на свято

- Для нього Новий рік – це завжди свято. Свято, яке він чекає, з неабияким бажанням допомагає бабусі прикрашати ялинку, да?

- Да, і з мамою теж. Прикрашаю ялинку й сам, і мама. 

- І він завжди чекає на диво, так, приходить Дід Мороз і під ялинку кладе що?

- Подарунки. А Святий Миколай теж, тільки він під подушку.

На це свято прийшло близько двохсот дітей. Організували для них захід працівники Київської районної у місті Полтаві ради.

Сергій Синягівський, голова Київської районної у м.Полтаві ради

- Новий рік, – мабуть, найказковіше свято, яке в нас є, яке чекають, я думаю, не лише дорослі, але і малеча. Зрозуміло, що нам у Київському районі хочеться зробити приємні моменти для наших дітей.

Упродовж вистави казкові герої періодично спускалися до глядачів у зал та грали з ними в ігри. Тривало дійсто майже годину. 

Стрічка новин