Творча майстерня з виготовлення новорічних композицій

Напередодні новорічно-різдвяних свят у Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді традиційно працює творча майстерня з виготовлення новорічних композицій. Її організували у рамках акції «Збережи ялинку».

Виготовляти новорічні композиції можна навчитися під час майстер-класів, які проводять в еколого-натуралістичному центрі уже понад двадцять років досвідчені керівники гуртків «Квітникарі-аранжувальники» та «Фітодизайн з основами художньої майстерності». Днями туди завітали старшокласники полтавських шкіл.

Артем Штепа, десятикласник КЗ «Полтавська ЗОШ №25»

- Сюди прийшов, щоб дізнатися щось нове, виготовити якусь новорічну прикрасу. І розвинути якісь навички.

Марія Веклич, десятикласниця КЗ «Полтавська ЗОШ №25» 

- Я займаюся доволі таки тривали час керамікою та виготовляю вироби із глини. Тому я захотіла завітати на саме цей майстер-клас. Це буде новий поштовх, нові знання, нові отримані навички для подальшого їх втілення у свої роботи.

Для виготовлення композицій діти використовують, окрім живих гілочок ялини чи сосни, стрічки, тканини, нитки, папір, картон, інші матеріали. Із них творять справжню красу.

Людмила Сусахіна, заступниця директора ПОЕНЦУМ

- У цьому році надзвичайно красиві роботи. Кожен рік проходить цей конкурс і, здається, уже все бачили. Але кожен рік приходять все цікавіші і цікавіші роботи. Це і штучні ялинки, виготовлені руками дітей, і новорічні подарунки, і українські сувеніри.

Цьогоріч відбулося два конкурси: «Новорічна композиція» та «Український сувенір». 450 експонатів надіслали до обласного еколого-натуралістичного центру вихованці з багатьох навчальних закладів Полтавщини.

Віталій Бедніна, директор ПОЕНЦУМ

- Самі найкраще ми вже відібрали, працювали компетентне журі, і ми вже відвезли до міста Києва. Найактивнішими у цих двох заходах були полтавські діти, кременчуцькі, Горішні Плавні. І цього року гарно виступила Семенівська ОТГ, Глобинська ОТГ і Зіньківський район.

Подібні конкурси та майстер-класи не тільки вчать дітей виготовляти власними руками новорічні композиції, а й прищеплюють любов до природи. Врешті, юнаки та дівчата зізнаються: свої доробки охоче подарують батькам чи друзям.

Артем Штепа, десятикласник КЗ «Полтавська ЗОШ №25»

- Це буде гарним атрибутом для нашої квартири.

Марія Борисюк, десятикласниця КЗ «Полтавська ЗОШ №25»

- Із задоволенням подарувала б таку прикрасу для дому комусь із своїх друзів, знайомих. Тому що це зроблено своїми руками, від щирої душі і щирого серця.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію