Телеканал «Центральний» збирає друзів

Свій захід до Новорічних свят влаштував телеканал «Центральний». За словами керівництва, подібні івенти передбачають прямий зв'язок із глядачем, і це – гарна нагода відзначити найактивніших з них. Дійство пройшло у Галереї мистецтв.

Юлія Хаврель, кореспондентка

- Перед новорічними святами люди зазвичай підбивають підсумки. Наш телеканал не став винятком. Сьогодні у Галереї мистецтв ми зустрічаємось з друзями.

Присутні – представники різних галузей. Тут волонтери, громадські діячі, партнери, духовенство, влада, працівники державних установ тощо. Всі ті, без кого важко уявити якісний контент телеканалу «Центральний».

Олена Білоконь, заслужена артистка України

- Я хочу подякувати, перш за все, за новостворені проєкти разом з вами. Це відеозйомка заходів з Національним оркестром, це відеокліп, який ми зняли в селі Калашники. Він сьогодні є візитівкою Полтавщини.

Урочисто привітав та подякував гостям за плідну співпрацю генеральний директор телеканалу Олег Зонтов.

Олег Зонтов, ген. директор телеканалу «Центральний»

- Все, що ми зробили у цьому році, дозволяє нам з гордістю зараз сказати, що наш канал – це дійсно центральний канал Центральної України, і цей канал гідно презентує духовну столицю нашої країни, якою є Полтава, як на теренах нашої держави, так й за кордоном.

Найбільш активних партнерів відзначили символічною статуеткою з логотипом «Центрального».

Церемонія нагородження відбувалась у декількох номінаціях: «Герой сюжету», «Партнер року» та «Інформаційна підтримка».

Наталія Панченко, волонтер

- Нагороду, я думаю, отримала за те, що ми з вашим телеканалом дуже добре дружимо. Ми за місяць разів 3-4 приходимо до вас, тому що ми реалізовуємо молодіжні ініціативи в місті й області.

Серед тих, хто отримав нагороду, – не тільки люди.

Марія Орлова та Кіт Кекс, номінанти

- Це мейн-кун, його звуть Кекс. Його вже багато хто в Полтаві знає, ми були у вас в гостях декілька разів. Перший раз ми гуляли в нас на районі, і йшов Андрій ведучий. Він запросив нас до вас у гості, а потім нам написав 1+1 і запросив також у гості.

Церемонія нагородження супроводжувалась концертною програмою. 

Розширену версію з місця події дивіться у неділю, 29 грудня, о 18:20 на нашому телеканалі. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію