Передноворічні побажання народних депутатів України

Новорічні канікули у депутатів. Які бажання загадують, де і з ким святкують та без якої страви не обходяться їх новорічні застілля? У кулуарах Верховної ради парламентарі розповіли нашій кореспондентці, як проходитимуть їх новорічні свята та чого вони хочуть побажати своїм виборцям у Новому році.

Ольга Соломаха, кореспондентка 

- Зовсім скоро і 2019 залишиться в минулому. На зміну прийде Новий рік, нові надії та сподівання. Для кожного з нас 2019 був різний. А яким буде наступний – залежить і від тих хто засідає в цих стінах.

Верховна Рада України 9 скликання. З 29 серпня 2019 року 423 народні обранці представляють інтереси своїх виборців у Парламенті. Вони голосують за соціальні та економічні документи, приймають закони. Їх каденція тільки почалася. Як нарікають самі депутати – початок роботи нового скликання був складним. Вони діляться своїми амбітними планами на Новий рік і на передодні його святкування говорять про те, чого найбільше хотілося б побажати.

Андрій Парубій, народний депутат України

- Забути про тривоги, які були у цьому році. Зібратися біля різдвяного столу з сім'єю. Хочу побажати всім українцям миру та злагоди. І особливо мої побажання спрямовані для наших воїнів на передову, які цього Різдва, як і шість років до цього, будуть зустрічати коляду на фронті. Хочу їм побажати смачної куті і найголовніше – побажати перемоги. Наші серця з вами. Бажаю вам духу міцності і перемоги.

Народний депутат України Святослав Вокарчук також привітав Українців з наступаючими святами. Окрім цього, звернувся з побажаннями і до своїх колег парламентарів.

Святослав Вакарчук, народний депутат України

- Я хочу привітати всіх нас з Новим роком, що наступає. Хочу привітати кожну українську родину. Побажати щиро щастя, здійснення найсвітліших мрій. А всім тим, хто займається політикою - державницької мудрості, принципів та перемог на благо України.

А депутат, який ще донедавна дарував посмішки з екранів, в популярному телешоу закликав українців в новому році завжди мати привід для щастя. 

Роман Грищук, народний депутат України

- Друзі вітаю всіх з Новим роком. Бажаю посмішок та гарного настрою 24 години на добу, всі 365 днів 2020 року.

Роман Грищук розповів: святкувати Новий рік буде з дружиною та маленьким сином в Україні. Більшість депутатів, з якими нам вдалося поспілкуватися, нарікали на постійну зайнятість. Тому відповідь на питання, з ким проведете новорічну ніч, була в усіх однакова. 

Жан Беленюк, народний депутат України

- Дуже прискіпливо не готуюся до Нового року. У мене насичений графік. Тому для мене це свято – привід побути у колі моїх рідних. Просто розслабитися та подумати над перспективами на майбутнє.

Жан Беленюк побажав українцям досягнень саме в спортивному напрямку. 

Жан Беленюк, народний депутат України

- Я бажаю бути всім спортивними та красивими. Це зараз в тренді. Наступний рік –олімпійський. Тому вболівайте за наших спортсменів. Більше спорту нам, більше позитиву та віри в себе. З Новим Роком!

А ось нардеп Микола Тищенко розповів, чим буде частуватися в святкову ніч. 

Микола Тищенко, народний депутат України

- Качка буде. Буде заливне з хрящиками. І, звісно, наша українська страва – оселедець під шубою.

Особисті бажання, які загадуватимуть під бій курантів, народні депутати не розсекречували, аби збулися. Та під ялинкою, у Верховній Раді, побажали, всім зустріти Новий Рік з новими перемогами та мирним небом над головою. 

- З Різдвом та Новим роком!

Стрічка новин