Новенькі меблі та обладнання у Шишацькій ЦРЛ

Ще декілька років тому Шишацька центральна районна лікарня знаходилась майже в аварійному стані. Але тут прийняли стратегічне рішення -  за підтримки газовидобувної компанії відновити лікарню та зробити взірцем для іншим районів.

Позаминулого року компанія ДТЕК Нафтогаз повністю відремонтувала другий поверх дитячого відділення. У 2018 році - допомогла зробити нову покрівлю та закупила медичне обладнання, а цього року — відремонтували перший поверх і зробили сучасні інфекційні бокси. Медики кажуть — це найбільший в районі, або навіть в усій області проєкт партнерської допомоги.

Маргарита Хорольська, головний лікар Шишацької ЦРЛ

- Проєкт соціального партнерства компанією ДТЕК існує в районі з 2015 року. І з цього часу займається компанія ДТЕК безпосередньо медичними проблемами. У 2016-му році розпочатий і в 2017-му році завершений ремонт другого поверху дитячого відділення із умеблюванням, вони також брали участь у наповненні відділення.

Під час робочої поїздки у Шишацький район голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов залишився приємно враженим тим, у якому стані лікарня знаходиться сьогодні. 

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Там завершилися зараз ремонтні роботи. Ми інспектували, в яких умовах провадиться надання медичної допомоги, в яких умовах працюють лікарі, в яких умовах пацієнтам надається лікарська допомога. Приміщення вже відремонтовані, вони вже іншого – європейського класу та європейського рівня.

Завдяки закупленому сучасному обладнанню лікарня — одна з найсучасніших у Полтавській області. За останні кілька років ДТЕК Нафтогаз вклав у це понад 6 мільйон гривень.

Віктор Іваненко, голова Шишацької РДА

- У нас закуплена велика кількість медичного обладнання. У минулому році придбали рентген-обладнання з різних джерел надходження. Для сільської місцевості це унікальне явище. Ми продовжуємо зараз в рамках програми співробітництва з компанією ДТЕК закупляти медичне обладнання, тобто, по суті, ті вимоги, які є по медичному обладнанню, ми практично повністю сьогодні закриваємо.

Минулого року компанія допомогла реалізувати низку проєктів і в інших населених пунктах Шишаччини. У ДТЕК Нафтогаз підкреслюють, що зацікавлені у вирішенні питань та проблем мешканців району.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію