«Полтаваелектроавтотранс» та «Богдан «Моторс» підписали договір

Комунальне підприємство «Полтаваелектроавтотранс» підписало угоду з компанією «Богдан «Моторс» щодо постачання у Полтаву сорока нових тролейбусів. Підприємство «Богдан «Моторс» виграло тендр у рамках інвестиційної угоди «Полтаваелектроавтотранс»   з Європейським банком реконструкції та розвитку. Тендр відбувся з метою надання кредиту Полтавській міській раді, щоб купити нові тролейбуси.

Начальник комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс» Євгеній Зайцев підписав контракт з директором компанії «Богдан «Моторс» Дмитром Писаним. Угоду підписали у рамках інвестиційного плану між «Полтаваелектроавтотранс» і Європейським банком реконструкції та розвитку щодо поставки нових тролейбусів у Полтаву. 

Євгеній Зайцев, начальник комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс»

- Через фінансування банку  ми вже будемо співпрацювати у сфері господарської діяльності. Конкретно з «Богдан «Моторс» й він повинен поставити не лише просто сорок нових тролейбусів, а це буде тролейбуси з комплексом обладнання – запасними частинами. Так як це було передбачено у технічній документації і закладено у проекті.

Директор компанії «Богдан «Моторс» Дмитро Писаний каже: сорок нових тролейбусів Полтава отримає восени наступного року. 

Дмитро Писаний, директор АТ «АК «Богдан «Моторс»

- Згідно контрактних умов є певний порядок з моменту передоплати і далі пішли терміни: кількість тижнів, виготовлення партій (вони розбиваються по кількості). Я сподіваюсь що ми сумісними зусиллями закриємо його десь до вересня місяця.

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота каже: завдяки новим тролейбусам місто буде незалежним від приватних перевізників. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Тому що фактично шістдесят відсотків міста охоплено тролейбусними перевезеннями. Й відповідно це дасть можливість нам зменшити кількість транспорту на основних великих маршрутах – перерозподіляти маршрути і таким чином зменшити навантаження на дорожнє покриття, зменшити загазованість, покращити якість перевезень. Хотів би відзначити, що завжди тролейбуси ходять по графіку до останнього маршруту і таким чином даючи людям, особливо у вечірній час,  добратися додому зручно, вчасно й згідно графіку.

Нині почалася робота з підготовки водіїв для нових тролейбусів. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Ми вже працюємо у напрямку підбору майбутнього персоналу: набрали першу групу, навчили. Й зараз продовжується навчання для того, щоб можна було спокійно посадити людей на ці тролейбуси й дати можливість їм їздити й возити полтавців.

Нагадаємо, у липні цього року Європейський банк реконструкції та розвитку підписав кредитну угоду з «Полтаваелектроавтотранс». Європейський банк перерахує майже вісім мільйонів євро на придбання сорока сучасних тролейбусів для Полтави. Ці кошти місто має повернути за тринадцять  років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію