Тривають судові засідання у справі Шеремета

Апеляційний суд міста Києва розглянув скарги. Стосуються вони обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою підозрюваній у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета лікарю Юлії Кузьменко. Нагадаємо: у понеділок Апеляційний суд Києва залишив у силі запобіжний захід у вигляді арешту для Андрія Антоненка. Він є підозрюваним у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Також суд заарештував на два місяці волонтерку і лікаря Юлію Кузьменко. Сьогодні розглянули апеляцію сторони захисту на її арешт.

Засідання розпочалося о 12.25. В залі суду присутня сама Кузьменко, її адвокат і прокурори. Попереднє засідання Апеляційного суду у цій справі було перенесено, саме через неявку останніх. Справу розглядають колегія суддів у складі Юрія Сливи, Тетяни Фрич та Володимира Мельника.  До процесу в якості свідків сьогодні залучили п'ятьох людей. Серед них – мати підозрюваної, а також її цивільний чоловік. Перша перерва була оголошена суддею через півгодини після початку засідання. Вивчали докумени, надані захистом. До цього прокурор зачитав  деякі докази у справі. Вони, з його слів, свідчать про провину не тільки Кузьменко, але і інших підозрюваних у справі. В свою чергу, адвокат Юлії Кузьменко повідомив суду: вона була офіційно у відпустці до 21 липня. А також, згідно із заявою захисника, в ніч убивства Шеремета вона була вдома. 

Влад Довбуш, адвокат Юлії Кузьменко

- 18 липня Юлія Кузьменко перебуває з петром і ще ...які їх прізвища? Вона перебуває у Одеській області й все це фіксують фото у соціальних мережах. Ось тут 18.07 о 20.19, час навіть зазначений.

В алібі Юлії Кузьменко прокурор не повірив.

Перед суддівською колегією засвідчив Володимир Жовнір – головний лікар медзакладу, де працює Юлія Кузьменко. Розповів: робота Юлії є важливою у відділенні. Крім того, він повідомив: унікальні операції, які проводила Кузьменко, не в змозі повторити ніхто. О 15:30 судді почали слухати поручителів Юлії. Взяти на поруки підозрювану, визвалися 37 осіб. Сама Юлія Кузьменко повідомила про свою готовність до проходження всіх необхідних експертиз. Заявила: її принципова позиція довести свою невинність. 

Юлія Кузьменко, підозрювана у справі Павла Шеремета

- Моя позиція – не просто довести свою невинність. Я хочу зробити це так, щоб у цьому ніхто не сумнівався. Я не хочу бачити сумніви ані в очах моїх пацієнтів, я хочу захистити своє чесне ім'я.

Після того як суд вислухав усіх поручителів, колегія відправилася до нарадчої кімнати.  Розглянувши скаргу адвоката на запобіжний захід у вигляді утримання під вартою підозрюваної у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко, Апеляційний суд Києва ухвалив рішення залишити справу без змін. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію