Селяни вимагають відремонтувати дорогу

Акція протесту у Лохвицькому районі. Мешканці Вирішальненської сільської ради сьогодні зранку, із 7 до 9 години, перекривали трасу обласного значення Лохвиця - Миргород. Вимагали якнайшвидше відремонтувати дорогу. Адже люди опинилися в ізоляції. Їм важко виїхати зі своїх населених пунктів. Подробиці з’ясовував Анатолій Васевич.

На акцію протесту вийшли селяни із близько 10 населених пунктів. Усього понад 200 чоловік. Їхня головна вимога - ремонт дороги. А точніше того, що від неї залишилось. Адже проїжджа частина у вкрай плачевному стані.

Наталія Сліпухова, сільський голова Вирішальненської сільської ради 

- Ця акція була вимушеною, бо люди чекали ремонту доріг ще в цьому році. Але на сьогоднішній день дорога не відремонтована. У будь-який напрямок не можна рухатися ні легковим, ні вантажним транспортом.

Через жахливий стан дороги селяни не можуть дістатися до райцентру та інших міст області, оскільки перевізники відмовляються їздити такими дорогами. І автобусних маршрутів уже майже не залишилося.

Таїсія Перебийніс, мешканка с.Вирішальне

- Наш терпець увірвався. Дороги вкрай розбиті. Ми вже далі не можемо терпіти.

Роман Розумовський, мешканець с.Вирішальне

- Неможливо ні виїхати нікуди, ні заїхати, ні медицина не може працювати. А саме основне, що це – нормальна дія нормальних людей на бездіяльність нашої влади.

Тетяна Гайдамака, мешканка с.Вирішальне

- Ми звертаємося до Агентства автомобільних доріг у Полтавській області із вимогою зробити капітальний ремонт нашої дороги.

Сільський голова Вирішальненської сільської ради каже: ця акція вже не перша. Люди писали й колективного листа до облдержадміністрації та Агентства місцевих доріг. Втім, капітального ремонту розпочато не було.

Наталія Сліпухова, сільський голова Вирішальненської сільської ради 

- Акція була проведена з метою звернути увагу керівників області, керівників району до нашої проблеми, щоб вирішити її позитивно. Якщо питання не буде вирішене навесні 2020 року, то ця акція буде довгостроковою.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію